Easy Plate CC

Koliform Tespiti İçin Özel Besiyeri

KATEGORİ Hazır Besiyeri
MARKA Kikkoman
MENŞEİ Japonya

ÜRÜN DETAYI

Easy Plate, ortam hazırlığına veya sterilizasyona ihtiyaç duymayan kullanışlı bir ortam plakasıdır. Easy Plate; geleneksel besiyerine kolay bir alternatif olarak kullanılan, zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayan ve israfı azaltan bir üründür. Standart petri kabının yaklaşık 1/20 hacmi olan bir Easy Plate'i gıda mikrobiyolojisinde test kiti olarak kullanmak alan tasarrufu sağlar ve mevcut inkübatör alanınızla daha fazla test yapmanıza olanak tanır. Easy Plate kullanıma hazırdır, paketi açtıktan hemen sonra besiyerine ekim yapabilir ve inkübasyonu başlatabilirsiniz.

Easy Plate CC, koliformların tespiti, tanımlanması ve sayımı için AOAC PTM sertifikalı özel besiyeri formülasyonudur. Koliformların ayırt edilebilir bir mavi renk oluşturmasını sağlayan kromojenik bir substrat içeren kit, koliformları 24±1saat içinde kolayca tanımlamanmasına ve sayımına olanak tanır. Belirgin şekilde renk oluşumunun gözlenmesi sayım işlemini oldukça kolaylaştırır. Easy Plate CC, AOAC PTM sertifikalıdır ve her biri 25 test içeren 4 ayrı torbada 100 testlik paketler halinde satılır. 2-8°C'de açılmadan saklandığında raf ömrü 18 aydır.

Özellikler

1. Kolayca ayırt edilebilen parlak mavi renkli koloniler ile sayım yapmanızı kolaylaştırır.

2. Plate count agar ile yüksek korelasyona sahiptir.

3. AOAC PTM sertifikalıdır.

Ürün Özellikleri

Ürün Adı Easy Plate CC
Ürün Kodu 61974
Nesne Mikroorganizma Koliform bakteri
İnkübasyon Zamanı 24 ± 1 saat
İnkübasyon Sıcaklığı 35 ± 1℃
Saklama Durumu (Açılmamış) 2 - 8℃
(Açtıktan Sonra) Paketi açtıktan sonra paketin açık ucunu en az 2 kez katlayıp bantlayınız. Buzdolabında (2 ila 8°C) saklayın ve 3 ay içinde kullanın.
Raf Ömrü Üretim tarihinden itibaren 18 ay
Sertifikasyon/Yönetmelik AOAC RI PTM Sertifika Alındı.
Ambalajlama 100 test (25 test x 4 çanta)

 

Benzer Ürünler

TEKLİF FORMU

Teklif formu aracılığıyla istediğiniz ürünle ilgili teklif isteyebilirsiniz.

TOP