MicrobMonitor 2

MicrobMonitor®2, ASTM D7978 ve IP 613’e uygun olarak; yakıtlarda, yağlarda ve ilgili sularda mikrobiyolojik kirlenmenin güvenilir ve sayısal bir değerlendirmesini sağlamaktadır.

Sahada veya laboratuvarda kullanılabilen, kullanımı kolay test kiti, mikrobiyal kontaminasyonun sorun haline gelmeden tespit edilebilmesini sağlamaktadır.

ÜRÜN DETAYI

GÜVENİLİRDİR;

MicrobMonitor®2, dünya çapında tanınan standartlar olan, ASTM D7978 ve IP613’e göre analiz yapılmasına olanak sağlar.

IATA ve Joint Inspection Grup gibi endüstri kuruluşları, Boeing ve Airbus gibi uçuş firmaları tarafından tavsiye edilmektedir. Dünyanın birçok ticari havayolları ve yakıt işleme operatörleri tarafından kullanılmaktadır.

YENİLİKÇİDİR;

MicrobMonitor®2 kiti, özel olarak formüle edilmiş test jelinin cam şişesine doğrudan az miktarda yakıt veya su ekleyerek kolayca kullanılabilir.

Test kiti, kullanıcıların bağlı bulundukları standartlara göre, testi sayısal olarak yorumlamalarına olanak sağlar.

YÜKSEK DUYARLILIĞA VE HASSASİYETE SAHİPTİR;

MicrobMonitor®2, bağımsız enerji enstitüsü çalışmaları tarafından onaylanmıştır ve güvenilir laboratuvar test teknolojisini, sahada kullanılabilen, kolay pratik bir test kitine dönüştürmüştür. MicrobMonitor®2 kullanılarak yapılan testlerin, standart laboratuvar yöntemi olan IP385 ile uyumlu sonuçlar verdiği gösterilmiştir.

MicrobMonitor®2, yakıtlarda ve yağlarda çok düşük konsantrasyondaki toplam mikrobiyolojik yükü (maya, bakteri ve küf) bile tespit edebilmektedir. Test kitinin yüksek duyarlılığa sahip olması, mikrobiyolojik kontaminasyonun bir soruna neden olmadan, erken seviyede tespit edilebilmesini sağlamaktadır. MicrobMonitor®2 aynı zamanda bir sistemdeki kontaminasyonun ilk göstergesi olan, inaktif haldeki bakteri sporlarının tespitine olanak sağlamaktadır.

TEKLİF FORMU

Teklif formu aracılığıyla istediğiniz ürünle ilgili teklif isteyebilirsiniz.

TOP