• https://www.facebook.com/HFS-Mikrobiyoloji-278173669270053/
  • https://twitter.com/hfsmikrobioloji

Lucipac Pen-AQUA


 * Lucipac Pen-AquA Lumitester PD20 ve PD30 için su ve diğer sıvıları gerçek anlamda organik kirlilik açısından incelemek üzere geliştirilmiştir.

* Su ve diğer sıvılar / atık su ATP veya AMP içerebilir. Bu maddeler yetersiz temizlik veya bakteriyel kirlenme nedeniyle olabilir. Lucipac Pen-AquA kullanarak sıvıların saflığını birkaç saniye içinde değerlendirmek mümkündür. Bu, örneğin, "yerinde temizleme" su örneklerinin saflığının objektif bir şekilde okunmasını sağlar. 

* Lucipac Pen-AquA'da sıvı alımı iyileştirildi; ayrıca mükemmel tekrarlanabilirlik ve hassasiyet elde edilir. Bir swabdan çok daha büyük bir sıvı hacmi incelenmiştir. Lucipac Pen- AquA, karşılaştırılabilir ürünlerden% 50 daha fazla olan 150 µl sıvıyı inceler. Numune hacmi çok yüksek hassasiyetle alınır, numune hacimlerindeki sapmalar% 2'den azdır.

Saklama Koşulları

* Lucipac Pen-AquA, 30 ° C'ye kadar sıcaklıkta 25 ° C veya 5 güne kadar maksimum 14 gün raf ömrüne sahiptir ve bu nedenle normal sıcaklıklarda gönderilebilir. 14 aya kadar daha uzun saklamak için Lucipac Pen-AquA, 2 ° C ile 8 ° C arasındaki bir sıcaklıkta tutulmalıdır. LuciPac Pen-AquA dondurulmamalıdır.

Kullanımı