• https://www.facebook.com/HFS-Mikrobiyoloji-278173669270053/
  • https://twitter.com/hfsmikrobioloji

Mini İnkübatör

    

     MİNİ İNKÜBATÖR* Compact Dry Hazır Besiyerleri ve Hygicult Swab besiyerleri ile mikrobiyolojik analizler yapabilmeniz için yüksek maliyetler gerektiren laboratuvar ekipman ve cihazlarına ihtiyaç yoktur.

* Mikrobiyolojik analizler için gerekli olan ekim yapılacak Compact Dry Hazır Besiyerleri veya Hygicult Swab Besiyerleri inkübasyonun gerçekleştirildiği Mini İnkübatör ile mini bir laboratuara sahip olabilirsiniz.

* Mini İnkübatör sayesinde aynı anda çok sayıda ekim yapılmış besiyerini inkübasyona bırakabilir ve yaptığınız analize göre inkübatörü inkübasyon için yeterli sıcaklık derecesine ayarlayabilirsiniz ki bu sıcaklıklar bütün mikroorganizmalar için gerekli olan sıcaklıklardır.

* Mini Inkübatör sayesinde laboratuvarınızdaki maliyeti minumum seviyede tutarak mikrobiyolojik analizler yapabilirsiniz.

* Compact Dry Hazır Besiyerleri, Hygicult Swab besiyerileri ve Mini İnkübatör sayesinde artık bir gıda mikrobiyoloji laboratuvarına sahip olmak hem çok kolay ve pratik hem de çok hesaplı olabiliyor.